8 września 2015

#5. POLECAMY SKLEPY ~ Spod igły

Tak słowem wstępu, chciałam tylko zaznaczyć, że niedawno nasz blog przeszedł ogrooomną przemianę - jeśli jesteście z nami od początku, pewnie kojarzycie poprzedni 'image'. Metamorfozy tej dokonała, jedyna i niezawodna ciocia Ewa z TEGO kanału/TEGO bloga i za moją prośbą dołączyła nam zakładkę 'Polecane sklepy' w której już coś się znajduję, a dodatkowo jeden z nich trochę Wam dzisiaj przybliżę i będzie to pierwszy z tej serii, którą planuję rozwijać, bo zakupy to nasz nałóg :D 


Od razu zaznaczam, że nie jest to żadna współpraca - zakupy robiłam za swoje pieniądze i przedstawię moją niezależną opinię. 


Sklep Pani Kasi znalazłam przypadkowo na facebooku i wiem, że jeszcze nie raz tam wrócę :) Ale do rzeczy. Szukałam kogoś, kto podejmie się uszycia dla Lenki bluzy, na wzór czegoś co i ja posiadam w swojej garderobie. Mianowicie chodziło o to wdzianko :

wybaczcie jakość zdjęcia, robione było na szybko i bez żadnego przygotowania

I tak buszując i szperając, trafiłam na profil Spod Igły, wysłałam zapytanie i czekając na odpowiedź przejrzałam dostępne materiały, kroje oraz już zrealizowane zamówienia. A z każdym następnym zdjęciem, w mojej głowie tworzyła się lista zakupów :D Po tym nastąpiła krótka wymiana wiadomości z Panią Kasią, która doskonale rozumiała czego chcę. Mało tego! Specjalnie do szwalni poleciała zobaczyć dostępność materiału, na którym baaardzo mi zależało. Standardowy czas oczekiwania to 21 dni, ale tutaj kolejny plus - zapytałam czy zamówienie mogłoby dotrzeć do nas szybciej, jeszcze przed wyjazdem z Polski i tak też się stało :) Do złożenia zamówienia, potrzebne jedynie było podanie wszystkich wymiarów. 

Jeśli chodzi o wybór materiałów/wzorów to jest on przeogromny, a krój ograniczony jest jedynie naszą wyobraźnią! Dresy, spodnie, bluzy, sukienki, tuniki, spódnice, opaski, czapki, kombinezony - dla córki, syna, mamy, a nawet myślę, że i dla taty by się coś znalazło :D Jednym słowem WSZYSTKO! Do tego przewspaniały kontakt i co ważne, niskie ceny! 

My skusiłyśmy się (w tym zamówieniu, bo plan na następne już sie tworzy) na dwie spódniczki, spodnie oraz wyżej wspomnianą bluzę + dodatkowo do każdego z tych elementów opaska, bo kto nas zna, ten wie, że #opaskowelove :) Całość wyniosła mnie 114 zł, natomiast wysyłka była gratis ;) zdjęcia pochodzą z profilu Spod IgłyJeszcze przed wysyłką dostałam wiadomość ze zdjęciami do zaakceptowania. Nie miałam żadnych zastrzeżeń, ale chyba mi się nie dziwicie :P Tymi ciuszkami jestem wręcz zachwycona! Na naszym Instagramie mogliście zobaczyć już Lenkę w spodenkowym komplecie oraz szminkowej opasce (ten materiał, to zdecydowanie mój faworyt!) A jeśli nie obserwujecie nas tam (koniecznie nadróbcie!) to i tutaj je dla Was wkleję :)


poduszka pochodzi ze sklepu Emiludek, o którym niebawem też przeczytacie 

Jak same widzicie, ubranka leżą jak szyte na miarę - bo właściwie takie są! Interesy z takimi ludźmi, jak Pani Kasia to czysta przyjemność. Czuć, że wszystko wykonywane jest z pasją. Nie mogę się niczego przyczepić, żadnych minusów. Już niebawem złożymy kolejne zamówienie, czaję się na pewną bluzę i myślę o jakiejś sukieneczce na Boże Narodzenie (tak, wiem, mamy dopiero wrzesień, ale będziemy w PL w połowie listopada i wtedy też odbiorę zamówienie). Z mojej strony mogę Was jedynie gorąco zachęcić do zakupów - całokształt mogę określić jednym słowem, MISTRZOSTWO. Nasza ocena to : Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj :) Miło Nam, że odwiedziłeś nasz zakątek. My swoją opinię przedstawiliśmy wyżej, ale może i Ty masz coś do powiedzenia? Pamiętaj tylko, że bardzo nie lubimy spamu oraz złośliwych i obrażających komentarzy :)